zdradzona kobieta

Dokumentalny's portal

Temat: APEL do kobiet zdradzonych
zapachwiatru zaznaczyła w swoim poście, że chce wypowiedzi kobiet, które przeżyły coś takiego. nie tylko zdradę, ale robicie rodziny. a tymczasem mam wrażenie, że wiele z tutejszych forumowiczek nie miało do czynienia z taką sytuacją. jakoś nie mogę uwierzyć, że kobieta zdradzona przez męża, mająca z nim dzieci, plany na przyszłość myśli "kij mu w ryj".
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,16,95947553,95947553,APEL_do_kobiet_zdradzonych.htmlTemat: A mnie jest dobrze w takim związku. Z żonatym.
...częściej małżonkę oczywiście. Czasy się zmieniły, sponsoring i posiadanie kogoś na boku zostało... Nie wiem czemu post dziewczyny zadowolonej z romansu budzi tyle negatywnych emocji. Gdyby nam tu płakała z tego powodu zupełnie byłaby inna reakcja. Złote rady itp. TEraz nic poza zjadliwością i umoralniającymi wstawkami... Denerwuje jej szczęście czy to, że uważa iż ma do niego prawo będąc w związku z żonatym facetem? Jestem kobietą zdradzoną, której mąż miał jakiś czas swoją nową, lepszą miłośc, a mimo to nie budzi we mnie ta kobieta złości;)
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,15128,91461511,91461511,A_mnie_jest_dobrze_w_takim_zwiazku_Z_zonatym_.html


Temat: Lepieje wspólne - mieszane
Lepiej byc kobieta zdradzona, niż przypadkiem czyjąś żoną. Lepiej wąs zapuścić z rana...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,384,31560897,31560897,Lepieje_wspolne_mieszane.html


Temat: Zdrada - czy poinformować męża kochanki?
A jeżeli człowiek nie potrafi wybaczyć? Została ta kobieta zdradzona i wkurza ją, że jej związek poważnie został poturbowany i musieli na nowo odbudowywać wszystko, a tamta nie dość, że bzykała się z jej mężem i do tego jeszcze "przyjaciółka" nie ponosi żadnych konsekwencji i jest podwójnie w pełni szczęśliwa. Ja się nie dziwię takim uczuciom. Uważam, że te złośliwe komentarze wypływają od osób, które również zdradzają. Ja przeżyłam podobną sytuację...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,898,105950831,105950831,Zdrada_czy_poinformowac_meza_kochanki_.html


Temat: Zdradzane żony i ich sposoby .
A ja jestem innego zdania. Net to miejsce gdzie bez udawania, anonimowo mozna pogadac na kazdy temat. Kobieta zdradzona może szukac właśnie tu pomocy lub możliwości podzielenia sie swoimi przezyciami
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,45,81172411,81172411,Zdradzane_zony_i_ich_sposoby_.html


Temat: Syndrom kochanki
...wybaczyć czy > nie. Niekoniecznie. Przyznam, ze zycie i motywy kochanki w ogole mnie interesuja. Jej zycie, jej wybor. Wiele kobiet jest w o wiele bardziej destrukcyjnych zwiazkach i nie odchodzi od swoich partnerow. Takze dzielenie sie partnerem z jakas pania i nie afiszowanie sie swoim zwiazkiem, mozna przelknac, oczywiscie do czasu. Wszystko zalezy od zelaznej psychiki, a takze wyrachowania obydwoja kochankow. Ja nie moge zrozumiec, jak kobieta zdradzona i kobieta zdradzajaca, walcza o tego partnera, ktory je krzywdzi i nie ma w stosunku do nich za grosz szacunku?! Zamiast doprowadzic faceta do parteru, zona umawia sie z kochanka, albo wysyla smsy, zeby ta trzecia dala sobie spokoj z jej misiem. Nawet jesli ktoras wyjdzie z tej walki zwyciesko, jak mozna takiemu facetowi zaufac?
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,16,106448529,106448529,Syndrom_kochanki.html


Temat: WFF: Rozrachunek
...będę. Bo? Sam zobacz. (I Wy, moi mili :) Redford nudny. Intryga omdlewa. FBI plącze się we własnych sznurówkach. Poczytałam kilka recenzji, wszystkie autorstwa US-reviewers, każda nudna. Brak recenzentom krwi, mięsa i armaty. Brak pojedynku na dzikie miny. Zamiast tego widz dostaje deszczowy spacer po puszczy: spaceruje dwóch panów, pan porywacz i pan porwany. Spokojne tempo spaceru, prawda. I FBI nie biega tu za szybko, a kobieta zdradzona nie pisze krwią męża "ty chamie!". A jednak jak rzadko w kinie ogarnia mnie niemiłe uczucie. Nie, nie atakuje mnie Mars, ledwie wychodzę z kina, nie nadciąga armageddon, gdy wstępuję po parówki do marcpolu. Nic z tych rzeczy. Za to trzyma mnie świetne niemiłe uczucie. Zasługa reżysera, debiutanta, i jego kolegów z planu. A i Redford, okazuje się, żyje. Marzę, że zapłaczesz: El Fa, Ty...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,15,16560773,16560773,WFF_Rozrachunek.html


Temat: Ciekawie o zdradzie
>wymien swoje niebanalne przyczyny zdrad dla "niewiele rozumiejących kobiet", bo > ja wymieniłam banalne przyczyny dla wiele rozumiejących mężczyzn. Nie chodzi o to, żeby bawić się wymienianiem kolejnych banalnych czy nie, przyczyn zdrady. Chodzi o to, żeby kobieta zdradzona nie przylepiała paru "banalnych" etykiet lecz zastanowiła się nad faktycznymi przyczynami zamiast latami rozdrapywać rany i biczować się przy współudziale innych doświadczonych.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,15128,40501012,40501012,Ciekawie_o_zdradzie.html


Temat: Kobieta zdradzona to najpotężniejsza broń świata
Kobieta zdradzona to najpotężniejsza broń świata Jak widać
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,16,74980501,74980501,Kobieta_zdradzona_to_najpotezniejsza_bron_swiata.html


Temat: Zdrada i wybaczenie
Opowiada kobieta zdradzona. forum.gazeta.pl/forum/w,567,99363030,99363030,Moj_maz_sie_zakochal_Dlugie_.html
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,86794,99412557,99412557,Zdrada_i_wybaczenie.html


Temat: Lepieje wspólne - mieszane
Lepiej gapic sie na muche niz od rana trzepac gruche Lepiej byc kobieta zdradzona
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,384,31560897,31560897,Lepieje_wspolne_mieszane.html


Temat: "mieć klasę" przy zdradzie
kochamkobiety jest chyba takim... ku...@ zapomniałam słowa... aa prowokatorem, ale w rzeczywistości nie jeden facet, po zdradzie uważa, że kobieta zdradzona wyrażając złość, zachowuje się głupio.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,16,107286532,107286532,_miec_klase_przy_zdradzie.html


Temat: Po zdradzie
...w niepamięc całe zdarzenie. Trudno powiedziec. Jak podchodziłaby do zdrady twoja żona, gdyby to ona miała romans z atrakcyjnym kolegą. Większośc kobiet z zasadami mówi w takiej sytuacji: " nie myślałam, że ja mogę byc do tego zdolna, zawsze potępiałam zdradę, ale teraz wiem, ze nie wolno mówic nigdy..." Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. W tej konkretnej sytuacji to ty jesteś winny, a ona pokrzywdzona. Co czuje kobieta zdradzona już zostało napisane. Oczywiście jest pewna grupa kobiet, które podchodzą do zdrady inaczej. Mniej emocjonalnie, bardziej życiowo. Ale częściej dotyczy to takich związków, gdzie uczucie ostygło, a małżeństwo to wychowywanie dzieci, gromadzenie dorobku i wspólne radzenie sobie z problemami. Więź uczuciowa osłabła, albo jej nigdy nie było i romans na boku nie tyle rani, ile jest zagrożeniem dla trwałości...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,15128,40078297,40078297,Po_zdradzie.html


Temat: Głupia sprawa z matką dziecka mojego faceta
Medea W "Medei" (któryś z greckich antycznych autorów-Sofokles?) jest opisana taka właśnie historia. Kobieta zdradzona przez męża mści się na nim zabijając dwójkę ich wspólnych dzieci-nota bene-synów. Zemsta jest rozkoszą, nie tylko bogów.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,898,97625823,97625823,Glupia_sprawa_z_matka_dziecka_mojego_faceta.html


Temat: Nakryłam męża z innym mężczyzną...
Wiesz co w taki stek bzdur to chyba moja sześcio letnia córeczka by nie uwierzyła !!! czas wymyśleć coś inteligentniejszego i na poziomie a nie wymyślać wyssane z palca historyjki. p.s nie wydaje mi się żeby kobieta zdradzona przez własnego męża z osobnikiem o tej samej płci mieszkając w hotelu siedziała przed komputerem i pisała na forum, BZDURA WIĘKSZEGO DEBILIZMU NIE MOGŁAŚ WYMYŚLEĆ ?????.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,16,23346745,23346745,Nakrylam_meza_z_innym_mezczyzna_.html


Temat: Fragment wiersza...
znalazłem na innym forum dalszy ciąg wiersza Meduzy Pałam żądzą zemsty - chętnie Cię uduszę Gdy Cię wreszcie znajdę to niebo poruszę Abyś wpadł przeze mnie w piekieł objęcia Wciąż poszukiwany - wszędzie twoje zdjęcia Nie schowasz się przede mną i już z mych rąk się nie wymkniesz. Zginiesz z okrutnych mąk Bom ja Anioł zemsty –jam zdradzona kobieta Zemsta -to jedyna teraz dla mnie jest podnieta Jak powiesz kocham Cię -myślisz że przebaczę Już nie jestem taka głupia i jak Ciebie zobaczę To się stanie . Bo ja jestem krwawym aniołem To ty uczucie nasze niszczyłeś z takim mozołem Nic już do ciebie nie czuję i mnie nie przekona Opowieść o twojej miłości , że ona szalona Czuję się oszukana – jam
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,343,3940913,3940913,Fragment_wiersza_.html


Temat: syndrom kochanki żonatego faceta
kobieta zdradzona prze męża nigdy nie będzie wygraną z prostego powodu do końca życia bedzie sie bała powtórki , wiec tak naprawdę to czy to żona czy kochanka warte są tyle samo . A tak naprawdę to to co przeczytałam można odneść do żony tylko przekształcając nieco .
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,30835,96994976,96994976,syndrom_kochanki_zonatego_faceta.html


Temat: Mądra przed zdradą-a jeśli już ogary poszły w las?
a co w zdradzie boli najbardziej, to że facet nadwyrężył zaufanie partnerki czy to, że zamoczył, tam gdzie nie powinien? pytam całkiem poważnie czy kobieta zdradzona nie czuje odrazy fizycznej do swojego partnera ?
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,567,76327449,76327449,Madra_przed_zdrada_a_jesli_juz_ogary_poszly_w_las_.html


Temat: Kocham, zdradzalem, a teraz cierpię...
...niz kobiecie), a inna ja. Ona musi byc idealna, ona musi zasluzyc na Twoja uwage, musi byc czysta, niewinna i unizona. Ty mozesz wszystko, niby Ci przykro, ze ja zawiodles, ale oczekujesz jej wybaczenia. Caly Twoj post jest pytaniem: czy to JA powinienem jej wybaczyc, przeciez ona zawiodla moje wyobrazenie o niej - a to niewybaczalne - ona musi byc swieta. Moja rada: troche pokory moj drogi. To jest tylko i wylacznie Twoja wina co stalo sie w Waszym zwiazku. Kobieta zdradzona nie bedzie Cie blagala o uwage, nie bedzie Cie prosila o powrot i lasila sie do Twych stop.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,150,2596326,2596326,Kocham_zdradzalem_a_teraz_cierpie_.html


Temat: Osobą " najlepiej
...po jaką cholerę czuć się współwinnym? Dla mnie najlepsze są najprostsze rozwiązania - powiedzieć sobie "bo on złym człowiekiem był", i nie zaprzątać sobie głowy współwiną (inaczej mówiąc - odrzucić wyrzuty sumienia, bo nie dość, że byłam zdradzana, to jeszcze mam analizować, w którym miejscu popełniłam błąd)!! Wybacz, ale dokopywanie się winy w sobie nie poprawi sytuacji, może tylko pogorszyć - a przecież kobieta zdradzona i porzucona bez tego jest kłębkiem nerwów. Pamiętam zresztą, że początkowo obie (tzn ja i neksia) miałyśmy wyrzuty sumienia (ona - że rozbiła małżeństwo, ja - że widocznie nie jestem tak dobrą żoną), a tymczasem sprawca całego zamieszania (eks) nie miał żadnych rozterek...... więc - po co roztrząsać winę/niewinę? Szkoda czasu. Najlepiej odciąć się od poprzedniego związku i zacząć szukać nowego,...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,24087,22283238,22283238,Osoba_najlepiej.html


Temat: Znowu bedziesz sie usmiechac!
Znowu bedziesz sie usmiechac! Nie chce, by moj post zabrzmial feministycznie, ale jestem kobieta zdradzona i porzucona przez mezczyzne wiec... ...wiec minal juz dosc dlugi czas od mojej prosby do Was o pomoc, bo zycie rozpadalo mi sie w oczach. Przeszlam przez etap niedowierzenia, rozpaczy, zlosci, nienawisci i teraz wkroczylam w etap spokoju. Nawet pogodnego spokoju :) Moje zycie uklada sie teraz w mysl parafrazy przyslowia "baba z wozu", tylko, ze u mnie jest "chlop z wozu koniom lzej" ( przepraszam wszystkich...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,24087,47163701,47163701,Znowu_bedziesz_sie_usmiechac_.html


Temat: wybaczyliscie/wybaczylibyscie zdrade?
...dla > osoby zdradzonej! > Ponadto: I co taki delikwent postanowi zrobic??? Tobie tlumaczy, ze > to byla jednorazowa przygoda, a dziecko to przypadek przy pracy? I > co dalej? Postanowi, chcac ratowac Wasz ,,zwiazek" porzucic to > dziecko? A jesli tak, to jaka masz gwarancje, ze nie zrobi tego > samego, jak Ty z nim zajdziesz w ciaze??? > zgadzam sie wlasnie co do tego dziecka. owszem-ono nic nei zawinilo ale kobieta zdradzona ma poniesc goszki smak zdrady,przezyc,wybaczyc i jeszcze zniesc kontakty,posiadanie tegod ziecka??sorki ale czy to jest fair?to juz trochew za duzo dla kogos upokozonego zeby musial zyc z czlowiekiem i tym jegod zieckiem z ta wlasnei swiadomoscia!nie sadzicie??? ciekawi mnie zachowanie panow co byly w takiej sytuacji-czy byli zdolni porzucic to dziecko czy wlasnie juz zostawaly z ta z ktora zdradzily(dla dziecka badz i...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,16,93995197,93995197,wybaczyliscie_wybaczylibyscie_zdrade_.html


Temat: Czy zdradę mozna wybaczyć...?
Prosze prosze ...wyczowam glos wyemancypowanego feminizmu.;-) J wiem ze single sa ostatnio w modzie ale nie dostrzegasz subtelnosci wypowiedzi. Co ma myslec kobieta zdradzona stawiajac na szale bol i rozgoryczenie oraz kilka lat w zwiazku, cudowne chwile????? Ona sie zastanawia czy jej uczucie jest w stanie wygrac ze zdrada( przynajmniej ja tak mysle) wszystko ma swoje zle i dobre strony ale nie mozna jednoznacznie powiedziec NIE ZALEZY JEMU. To nie jest proba usprawiedliwienia zdrady czy faceta bo krzywda jest krzywda ale spojrzenie obiektywnym okiem na sytuacje.....
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,45,25273708,25273708,Czy_zdrade_mozna_wybaczyc_.html


Temat: Żyć po zdradzie
Uważam, że zdrada nie powinna w żadnym wypadku blokować zycia zawodowego kobiety, moim zdaniem kobieta zdradzona powinna w maire możliwości bardzo szybko otrząsnąć się, a może jej w tym pomóc np. udowodnienie facetowi że jestem lepsza od niego w każdej dziedzinie to oczywiście wymaga samozaparcia, wytrwałości no i troszeczkę przebiegłości. My kobiety nie powinnyśmy użalać się że to nasza wina, nie absolutnie tak nie wolno robić, to wina zawsze facetów a dlaczego bo czują się mało wartościowymi ludźmi jeśli...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,933,30817299,30817299,Zyc_po_zdradzie.html


Temat: nie jestem w stanie ...
1) kobieta zdradzona ma walczyć, bo kochanka wredna jest 2) wszystkie chwyty dozwolone, zwłaszcza te, które są łamaniem prawa oraz łamaniem człowieka: tu autorka artykułu je wymienia, polecają je także osoby duskutujące w wątku, a to np :" wypruwanie flaków" winowajcy. Ten wypruty przez żonę potem mocno ją kocha. 3) autorka artykułu dawno nie była u psychoterapeuty Polecam opuszczenie wątku ale przede wszystkim...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,210,7684239,7684239,nie_jestem_w_stanie_.html


Powered by WordPress, © Dokumentalny's portal